Poloměr: Vypnuto
Poloměr:
km Set radius for geolocation
Hledat

WorldGate – informace o zemích světa

O zemích světa chceme znát nejen základní informace, ale i mnoho zajímavostí, které znají jen místní občané. Prezentace firem nám zase pomůže zorientovat se, jaká zem má vliv na ekonomický trh jiné země. Chceme, aby převažovali ty informace, které se jen tak nedozvíme. Pro začátek Vám naopak dáme k dispozici ty veřejně známé informace.

Načítání…

Top firmy v katalogu

Ostatní projekty

Zde jsou další projekty, jimiž by naše společnost chtěla pomoci mikroregionu. V roce 2019 jsme se stali členem celosvětového sdružení projektů Abet handicap a hodně z projektů je zaměřeno i na problematiku zajištění práce osobám zdravotně znevýhodněným.

Načítání…
  • Abet handicap

    Přidali jsme se do sdružení projektů, které se zabývají ulehčování života osobám se zdravotním omezením. Snad pomůže i náš portál www.abethandicap.cz

  • Bezbariérové bydlení

    Připravili jsme několik projektů výstavby domů pro osoby se zdravotním postižením, ale díky svému vybavení se zalíbí všem, co chtějí být soběstační na stáří

  • Focení

    Prostřednictvím našich fotografů z řad osob se zdravotním omezením, nabízíme školám focení formou náhradního plnění a navíc za takové ceny, které si mohou dovolit i maminky samoživitelky.