Rádi bychom vystavěli v každém kraji jeden bezbariérový dům. Ten by měl sloužit jako bydlení pro našeho regionálního pracovníka z řad zdravotně postižených.

Námi nabízené služby

Ti pro nás z domova pracují na pozici účetní, tvůrce www, výrobce reklamních předmětů a více podobných služeb, které nabízíme za výhodnější cenu než konkurence. Jedná se většinou o obory, ve kterých se díky moderním technologiím snížili vstupní náklady, ale na ceně na trhu se to neprojevilo. Díky našim zdravotně postiženým navíc nabízíme náhradní plnění.

Dům sloužící handicapovaným

Dům bude sloužit nejen jako jejich bydlení, ale i naše regionální kancelář a zároveň jako regionální komunitní centrum pro handicapované. Náš pracovník bude správcem tohoto centra, kde se budou moci scházet handicapovaní a využívat vybavení domu jako speciální tělocvična na bázi TRX systémů, bazén vybavený systémem pro přenesení vozíčkáře do vody a uvažujeme i na pořízení robotického skeletu.

Financování domu

Domy budou postaveny ze zisku, který vytvoříme v daném regionu ze služeb, kteří naši pracovníci budou nabízet. Jakmile bude dům postaven, vyřídíme na něj hypotéku pro daného pracovníka. Naše firma uhradí za regionální kancelář nájem, která by měla pokrýt onu hypotéku. Peníze získané od hypoteční banky potom chceme použít na stavbu dalšího domu.

Crowdfundingové kampaně

I vy se můžete zapojit svou pomocí na výstavbě těchto domů. Můžete přispět symbolickou částkou bez konkrétního důvodu, aby handicapovaný člen Vaší rodiny mohl využívat služby komunitní centra nebo se Vám líbí některé z našich odměn, které máme pro mecenáše připraveny.

Ukázkové fotografie komunitního centra

Načítání…
 • Celkový pohled bezbariérový dům

  Celkový pohled bezbariérový dům

 • Bezbariérový dům celkový pohled 2

  Bezbariérový dům celkový pohled 2

 • Bezbariérový dům přední terasa

  Bezbariérový dům přední terasa

 • Bezbariérový dům zázemí pro svatby

  Bezbariérový dům zázemí pro svatby

Představy a nákresy

Zahradní architekt připravil pro projekt i video studii okolí domu.

Nechali jsme si vytvořit i model domu formou 3D tisku pro představu, jak bude dům vypadat. Hlavními rysy domu je zelená střecha, bezbariérovost, rozdělení domu na bydlící a firemní část, relaxační část s bazénem a tělocvičnou a na zahradě zázemí pro malé svatební obřady. Dům tedy nebude prospěšný jen pro lidi se zdravotním omezením.

Načítání…